جدیدترین اخبار

خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول

خواندن اين مقاله زمان زيادى را از شما نمى گيرد ولى شايد شما را از بسيارى از مسائل پنهان خريد ملك در تركيه آگاه سازد. شايد اين روزها تبليغات بسيارى در مورد خريد ملك در تركيه يا شهر هايى مثل استانبول ، ازمير ، آنتاليا يا ديگر شهر هاى تركيه به چشمتان مى خورد و وعده هايى مانند اقامت دائم يا شهروندى و دريافت پاسپورت كشور تركيه را مى شنويد اينها تا حدى درست است اما نكات بسيارى است كه بايد بدانيد تا در مسير درست خريد ملك قرار بگيريد و قبل از خريد بهتر است از قوانين حاكم در كشور تركيه در مورد خريد ملك اطلاعاتى را جمع آورى كنيد كه خريدى هوشمندانه داشته باشيد.

در كدام شهر تركيه ملك بخريم؟

هر كدام از شهر هاى تركيه مزايا يا معايب مربوط به خود را دارد كه شما با توجه به هدفتان از خريد ملك بايد اين شهر ها را انتخاب كنيد. در ادامه يك آناليزيى از شهر هاى تركيه كه بيشتر ايرانى ها براى زندگى يا خريد ملك انتخاب مى كنند را به شما توضيح خواهيم داد.

استانبول:

در واقع استانبول پر جمعيت ترين شهر كشور تركيه است و حدود ٢٠ميليون نفر جمعيت دارد و قلب تجارت و كسب و كار كشور تركيه است و شهرى زنده كه در هر ساعت از شبانه روز زندگى در آن جريان دارد به علاوه بيشترين توريست ها به خاطر آثار تاريخى طبيعت زيبا و مراكز خريد فراوان انتخاب شماره يك آنها است. يعنى شما هر آنچه را از زندگى توقع داريد را مى توانيد در اين شهر پيدا كنيد.

بالاى شهر يا پايين شهر استانبول كجاست؟

استانبول با توجه به وسعتي كه دارد تقريبا ٢ برابر تهران! به جز چند منطقه اعيان نشين كه خانه هاى آن منطقه هم اكثرا قدمت تاريخى دارند شما در آن مناطق هم ميبينيد كه قشر ضعيف در حال زندگى هستند و همه قشر هاى جامعه در همه جاى شهر زندگى ميكنند و استانبول از لحاظ شهرسازى جورى است كه همه مايحتاج روزانه زندگى تان را در محله خود مى توانيد پيدا كنيد و تقريبا در همه محلات مراكز خريد لوكس هم وجود دارد اگر قصد خريد ملك در استانبول را داريد و نمى خواهيد در اطراف خانه شما بافت بومى نشين باشد بهترين انتخاب محلات غرب استانبول خواهد بود محلاتى مثل بيليك دوزو ،باهچه شهير و اسنيورت به خاطر اينكه قدمت اين مناطق استانبول جديد هست خيابان كشى ها و نحوه شهرسازى مدرن دارند و هر آنچه از زندگى مدرن شهرى را انتظار داريد در اين مناطق وجود دارد به علاوه مجاورت در بزرگراه ها و سيستم هاى حمل و نقل عمومى نزديكى به ساحل دريا مراكز خريد لوكس از ديگر مزاياى اين مناطق بشمار مى آيد و ازهمه مهمتر قيمت بسيار مناسب ملك نسبت به امكانات آن كه مانند هتل هاى لوكس و پنج ستاره است و اكثر خانه ها در اين مناطق به صورت برج ها و رزيدنس هاى لوكس است يا به صورت شهرك هاى بسيار با امنيت و پر امكانات.

يكى ديگر از مزاياى خريد ملك در استانبول اين است كه هر وقت شما تصميم به فروش آن بگيريد به مراتب بسيار راحت مى توانيد آن را به نقدينگى تبديل كنيد و مثل شهر هاى ديگر تركيه مشترى اول و آخر آن نباشيد. از محاسن ديگر خريد ملك در استانبول وجود مگا پروژه هايى است كه در حال ساخت هستند كه دولت تركيه سرمايه گذارى ويژه اى در اين زمينه انجام داده و همه اين پروژه ها بايد تا سال ٢٠٢٣ كه جشن ١٠٠سالگى جمهورى تركيه است بايد به اتمام برسند پروژه هايى مانند كانال استانبول ،فرودگاه جديد كه با اتمام كامل آن بزرگترين فرودگا جهان خواهد شد و…

كه همه اين عوامل باعث ارزشمندتر شدن ملك شما در استانبول خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب ...

فهرست مطالب

پست های مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 جهت دریافت مشاوره رایگان

 امور مرتبط با ترکیه تماس بگیرید و یا برای ما مشخصات خود را ارسال کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن

 جهت دریافت مشاوره رایگان

 امور مرتبط با ترکیه فرم زیر را تکمیل کنید
کارشناس مربوطه با شما تماس خواهد گرفت