جدیدترین اخبار

خرید بیزینس در ترکیه چگونه انجام می شود؟

با خرید بیزینس در ترکیه شما به نسبت افرادی که در این عرصه تازه گام برداشته اند جلو تر هستید؛ در واقع شما با این کار در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید. اخذ نمایندگی و اجاره ی برند های محبوب از روش های پر سود و فعال به شمار می آید.

خرید بیزینس در ترکیه چگونه انجام می شود؟

هدف از ارائه ی این مقاله آشنایی بیشتر مخاطب با خرید بیزینس در ترکیه می باشد. پس با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

امروزه ترکیه به دلیل سرمایه گذاری های خارجی به یکی از کشور های موفق در زمینه ی سرمایه گذاری تبدیل شده است. این موفقیت ها و جذب سرمایه گذاران خود داری علت هایی نظیر حمایت دولت ترکیه، سیر صعودی اقتصاد این کشور، ارتباط داشتن این کشور با کشورهای اروپایی، بازار رقابتی سازنده، مالیات کم و بسیاری نکات مثبت دیگر می باشد. از دیگر دلایل علاقه ی سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ترکیه کاهش ارزش پولی آن در سال ها گذشته نیز بوده است. و نکته ی حائز اهمیت درباره ی ترکیه آن است که رشد اقتصاد و سلامت و تحصیل آن به طرز خارق العاده ایی صورت پذیرفته که در ده سال گذشته بیشتر نمود داشته است.  در صورت خرید بیزینس در ترکیه شما باید شرایط ورود و مهاجرت به ترکیه را فراهم کنید. در این نوع از مهاجرت گاهی به شکل ارسال دعوت نامه از طرف فرد و یا شرکتی است که شما امتیاز آن را خریده اید می باشد. در مهاجرت به ترکیه نیاز است که شما مدارکی که لازمه ی ورود شما به این کشور است همراه خود داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به ترکیه از طریق خرید بیزینس در ترکیه

  • از جمله ی این مدارک ذکر شده توان مالی شما مد نظر دولت ترکیه می باشد که در طول مدت حضور شما و خانواده تان در این کشور است.
  • از دیگر مدارک مورد نیاز مهاجرت مدارک پزشکی شما می باشد؛ سلامت روحی و جسمی شما از دیگر مشخصه های مورد توجه ی دولت ترکیه می باشد.
  • آخرین ملاک و در واقع اساسی ترین مورد در این نوع از مهاجرت داشتن مدرکی می باشد که ثابت کند که شما از طریق خرید بیزینس در ترکیه اقدام کرده اید.

بنابراین پس از خرید بیزینس در ترکیه و دادن مدارک مورد نظر به سفارت، می توانید منتظر طی شدن  مراحل قانونی کار خود باشید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری همواره از روش های بسیار پر هزینه می باشد؛ اما عموم مردم شاید فکر کنند برای سرمایه گذاری در یک کشور حتما به ساخت صفر تا صد آن نیاز است در صورتی که امروزه امکان خرید شغل ها به صورت آماده وجود دارد که از آن با نام خرید بیزینسی یاد می شود. با این کار شما به نسبت افرادی که در این عرصه تازه گام برداشته اند جلو تر هستید و حال می توانید با انرژی بیشتر و پس انداز بیشتری که از این طریق اتفاق افتاده به مدیریت کسب و کار خود بپردازید؛ در واقع شما با این کار در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید. اما قبل از هر چیزی شما باید از داشتن تخصص برای راه اندازی آن مطمئن باشید و به این نکته ی مهم که چرا شخص سازنده دیگر تمایل به ادامه ی فعالیت خود ندارد و به فروش بیزینس خود روی آورده است توجه کنید؛ زیرا نداشتن اطلاع کافی از همه ی این موارد ممکن است به کسب و کار شما ضربه بزند. به طور کلی می توان گفت خرید بیزینس در ترکیه که حول محور مواد غذایی و رستوران ها و.. بچرخد از استقبال خوبی نیز بر خوردار می باشد. حتی در این نوع از فعالیت افراد با مسئله ی اخذ نمایندگی و گرفتن حق امتیاز برند های بزرگ در این تجارت مانند دیگر فعالیت ها رو به رو هستند. این امر در بسیاری موارد موجب سود دهی بیشتر می شود و بیزینسی فعال به شمار می آید ولی خرید آن ها پر هزینه تر است.

اخذ نمایندگی و اجاره ی امتیاز برند ها در خرید بیزینس در ترکیه چگونه است؟

نکته ی مثبتی که در این نوع از خرید بیزنس در ترکیه وجود دارد تیمی است که با شما همکاری می کند و در واقع شما تنها نیستید؛ این تیم از صاحبان این برند ها گرفته تا کسانی که نیروی کار زیر دست شما را تشکیل می دهند تمام تلاش خود را می کنند تا برند موفق تر دیده شود به سبب آن که شکست شما به منزله ی شکست همه ی آن ها است.

همان طور که قبل تر گفته شد مردم از رستوران ها، فست فود ها و.. بسیار استقبال می کنند؛ خصوصا رستوران هایی که منوی آن ها از غذا های ملل و شناخته نشده استفاده شده باشد بنابراین مردم به دنبال کشف این مزه های جدید و نو به این سو کشیده خواهند شد.

از جمله برند هایی که شما در این عرصه قادر به اجاره ی امتیاز آن ها هستید:

  • مک دونالد
  •  دومینوز پیزا
  • برگر کینگ
  • ساندویچ کرالی
  •  و بسیاری دیگر از این غول های تجاری هستند.
خرید بیزینس در ترکیه چگونه انجام می شود؟
اشتراک گذاری مطلب ...

فهرست مطالب

پست های مرتبط

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 جهت دریافت مشاوره رایگان

 امور مرتبط با ترکیه تماس بگیرید و یا برای ما مشخصات خود را ارسال کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن

 جهت دریافت مشاوره رایگان

 امور مرتبط با ترکیه فرم زیر را تکمیل کنید
کارشناس مربوطه با شما تماس خواهد گرفت